TOUR SORULARI VE CEVAPLARI

İŞTE HERYERDE ARADIĞINIZ TOUR SORULARI VE CEVAPLARI

Öncelikle pengueniniz 45 günü doldurmuş olmalı

S: How do you get a pin?
C: Walk on top of it

S: What is the name of Captain Rockhopper's ship?
C: The Migrator

S: What is name of the big fish in Ice Fishing?
C: Mullet

S: What item is always hidden in a different place in clothing catalog every month?
C: The Viking Helmet

S: What item is twrown out of the truck in Level 4 of Bean Counters?
C: A flower pot

S: Which of these games has a shark int it?
C: Jet Pack

S: Which room has a cuckoo clock?
C: Ski Lodge

S: How does the pink puffle play?
C: Skips with a skipping rope

S: Which of these rooms doesn't have music playing in the background?
C: Pet Shop

S: Whic color of puffle can catch on fire?
C: Black

S: In what room can you find old copies of the Penguin Times?
C: Boiler Room

S: How many coins does it cost to buy a player card background?
C: 60

S: What day does the newspaper come out?
C: Thursday

S: Which of these rooms does not have a game in it?
C: Beach

S: How many Sled Racing tracks are there?
C: 4
by clubpenguin.kayyo.com

PARY DÜZENLEYENLER VE TARİHLER
Kendi aramızda eğlenmek amacıyla yapılacak partyler sadece Dh Club Penguin üyelerine özel olacak.

1.Hesap almak için napmalıyım ?
Cevap : http://www.miniclip.com/games/club-penguin/en/ şu adrese girin starta basın create an account deyin sonra yaşınızı seçin sonra bi seçenek gelcek ok deyin 2 şık olcak 2 sinide yes deyin sonra pengueninizin rengi ne olsun dicekler istediğinizi seçin sonra adını yazın şifrenizi yazın sorna standart yada ultimate chat i seçin sonra yeniden şifrelerinizi yazın e-mail adresinizi yazın ve e-mailinize bir e posta gitti bu e-posta da ki adrese tıklayın onaylayın ve login deyin kullanıcı adı ve şifrenizi yazın girin !!

2.Hesap Aldım Şimdi Napçam ?
Oyuna Girin Aşağıda Map vardır ordan istediğiniz yere tıkalyıp gidebilirsiniz !!

3.Para Kazanmak İçin Ne Yapmalıyım ?
Mountain Tepesinde şişme ördeklerle yarışabilirsiniz,ski village de balık tutabilirsiniz,maden bölümünde tren vagonuna atlayıp harektler yapabilirsiniz,Dock bölümünde teknanin arkasına ipe bağlanmış şekilde cisimlerin üstünden zıplayarak sörf yapabilirsiniz,Townda kahve dükaknın içinde çuval taşıyabilirsiniz yine kahve dükkanının üstünde 1 oyun var onu oynayabilirsiniz,Yine townda müzik barın 2. katından space pioneers adlı uzay savaş oyununu oynayıp para kazanabilirsiniz !!

4.Nasıl Konuşucam ?
Şuan konuşma yasağı var ilk başta çok küfür edildi diye konuşma kaldırıldı şimdi alttaki bölmede chat resmi var ona tıklayıp hello,slm,doğum günün kutlu olsun gibi şeylere tıklayarak konuşabilirsiniz !!

5.Hareketlerim Neler ?
Hareketleriniz için Alttaki bölmede penguen resmine tıklayın dans eden şekile tıklarsanız dans edersiniz,el işaretine tıklarsanız pengueniniz elini kaldırır ve slm verir Bir dönme hareketi vardır ordaki 4 kareden hangisine tıklarsan o yöne döner !!

6.Kıyafet v.b. Bi Şey Alamıyorum ?
Alamazsınız çünkü onlar premium üyelik ister premium için kredi kartınız olması gerekir !!Sadece gazatelerde belirli fiyata kampanyalar yapıyorlar oralardan alabilirsiniz !!

7.Görev Mörev ne ?
Şu ki mesala gazetede haber yayınlanır işte pengueni dost adlı grubun gitarı çalınmıştır diye bunları club penguen in her tarafına saklayabilriler isze her tarafa tıkalyıp onların tamamını bulursanız artık ne görevi yapılıyorsa gazetenin yanında amblemi vardır oraya tıklayın claim prize deyin ödülünüzü alın !!

8.Gazete Ne ? Nerden Ulaşıcam ?
Gazeteyi ekranın sol üst köşesinde news yazan yere tıklayarak bakabilirsiniz gazete her haftada bir çıakr ve gazetede karikatürler bazı haberler kampanyalar parti tarihleri yazar o yüzden kaçırmayın derim sürekli takip edin !!

9.Eski Gazetelere Nerden Bakıcam ?
Müzik Bara girin müzik sistemleri baslar var orda alttan sağ dakine tıklayın ve aşağı inin orda dolap var uzun yeşil onun en üst soldaki çekemsine tıklayın ve eski gazeteler !!

10.Mesajın Yada Kartın Geldiğini Nasıl Anlıcaz ?
News yani gazetenin yanına mektup varsa tıklayın !!
Kart Varsa Mektubun Yanında Çıkar !!

11.Kıyafetlerimi Nasıl Değiştiricem ?Nasıl Çıakrtıcam ?
Oyundayken kendi karakterinizin üstüne basın yana doğu al atla 2 ok var
Üsttekinde itemler,alttakinde boyalar arka planlar v.b. vardır bunlara tıkalrsanız resminiz yani pengueniniz değişir.Kıyafet çıkarmak için yine üstünüzde basın sonra resminiz çıkar orda çıkartmak istediğiniz itemin üstüne basın vee çıktı.

12.Başkasına Kart Yollama,Arkadaşlık Listesine Ekleme,Kötüler Listesine Ekleme,Profiline Bakma Nasıl Oluyor ?
Şimdi kişinin pengueninin üstüne basın orda en baştaki gülen yüze tıklarsanız arkadaşlık listesine eklemek için davetiye yollamış olursunuz eğer kişi listenizdeyse çıkarmak istiyosanız o kişiye yine tıklayın 2 resme yani ağzı olmayan yüze tıklayın yes diyin ve silindi.Eğer 3. yani ev işaretine basarsanız o kişinin evine gidersiniz,Mektupa yani 4. işarete basarsanız çeşitli kartlar yollayabilirsiniz,5. işarete yani kuru kafaya basarsanız kişiye düşmanlar,kötüler listesine alırsınız,O kişi size küfür ettiyse,v.b. 6. yani M işaretine basınız
contunie diyin yese tıklayın ve kişi yi moderatore verin moderator incelesin !!eğer uygun görürse ceza verir uygun görmezse modu rahatsız ettiniz boşuna yordunuz diye ceza alabilirsiniz !!
Güncelleniyor !!